Bayan bakıcı olarak çalışacak bayan bakıcılara her zaman ihtiyaç olacaktır. İyi bir ailenin yanında yatılı olarak çalışmayı düşündüğünüz an lütfen yandaki formu doldurup gönderiniz. Böylece işinize bir adım atmış olacaksınız. Formu eksiksiz olarak doldurup gönderirseniz daha önceliğiniz olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

İşiniz hazır olduğunda sizinle bir sözleşme yapılacak ve bu sözleşe ile sizin işinizi garanti edeceğiz. Sigortasız kesinlikle çalışmayacaksınız. Evlerde yatılı olarak çalıştığınız sürece anlaştığınız ücreti alırsınız. Müşteri temsilcilerimiz size işinizin tüm detaylarını anlatacaktır. Eğer tecrübesiz iseniz size kısa süreli eğitim verilecektir. Bu sayede işinizde daha başarılı olacaksınız.

Bayan Bakıcı İşi Arıyorum

Bayan Bakıcı İşi

Bayan bakıcı işi ilanları için lütfen yandaki formu doldurup gönderiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. Formu eksiksiz ve tam doldurunuz. Resimlerinizi göndermeyi unutmayınız. Resimsiz başvurular geçersiz sayılır. Resimli başvurular öncelikli olacaktır. Bunu unutmayınız lütfen. Bayan bakıcı işi için Deneyimlerinizi ve çalışma şekillerinizi belirleyiniz. Formu eksiksiz doldurduğunuzda sizler ile personel ekibimiz iletişim kuracaklardır.

Yatılı Bayan Bakıcı İşi Başvuru Formu

Bayan bakıcı işi; Aradığınız işi bulabilmek için sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Yatılı olarak çalışabilirsiniz. Yatılı yaşlı bakıcı, yatılı çocuk bakıcı, yatılı hasta bakıcı olarak çalışabilir ve sıcak bir ortamda yaşayabilirsiniz. Tüm çalışanlarımız için eğitimler vermekteyiz. İyi bir kariyer ve iyi bir çalışma ortamı için formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

BAYAN BAKICI | YATILI BAYAN BAKICI
Bakıcı Evi firmamız güçlü teknik deneyimli kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, tam zamanında hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak ekonomik fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam oluşturarak çevremize hizmet sunmaktayız.
© 2019 Evde Yatılı Bayan Bakıcı